Aukšti standartai 
 Aukštos apsukos

 

Gerb. Partneri,

Kviečiame liepos 19-21 d. sudalyvauti didžiausiame automobilių sporto renginyje Baltijos šalyse, kuris vyks vasaros sostinėje Palangoje.

MES PASIRŪPINSIME: 

 • VIP bilietais į festivalį;
 • Nakvynė 4* viešbutyje „Gabija“, įsikūrusiame 800 m iki jūros ir 750 m iki centro.
INFORMACIJA APIE AKCIJĄ

Akcijos trukmė: nuo 2024-03-01 iki 2024-05-31.

Kaip gauti kvietimą į 1006 km festivalį Palangoje?

Registruokitės akcijoje, pirkite lengvųjų automobilių dalis, alyvą ir kėbulo dalis bei įvykdykite minimalų 30 proc. augimą lyginant su 2023-03-01 – 2023-05-31 laikotarpiu.
Akcijos dalyviai reitinguojami, pagal lengvųjų automobilių dalių, alyvos ir kėbulo dalių pirkimus, geriausius pirkimo rezultatus parodžiusiems 12 klientų bus įteikiami kvietimai: 3 daugiausiai taškų surinkusiems klientams padovanosime po 2 kvietimus, o likusiems 9 klientų po 1 kvietimą.

Už KYB ir DELPHI dalių pirkimus akcijos taškai yra trigubinami!!!

Akcijoje gali dalyvauti tik IC PREMIA CASH lojalumo programos dalyviai.

Akcijoje skaičiuojami:

 • Lengvųjų automobilių dalys, duslintuvai, kėbulo dalys, alyvos. Už kiekvieną išleistą eurą suteikiamas vienas akcijos taškas.
 • KYB ir DELPHI dalių pirkimai dauginami iš 3. Tad už kiekvieną išleistą eurą KYB ir DELPHI prekėms suteikiama net po 3 taškus.

Akcijoje užregistruoti klientai nebegalės dalyvauti VIP GOLD ar VIP PLATINUM 2024 metų akcijose. Taip pat, klientai jau dalyvaujantys VIP GOLD ar VIP PLATINUM 2024 metų akcijose negalės dalyvauti šioje akcijoje.

Kas gali vykti į 1006 km festivalį Palangoje?

 1. Kelionėje gali dalyvauti akcijos dalyvio savininkas ar bendrasavininkas, atsakingas už komerciją ir dalyvaujantis įmonės veikloje arba vykdantysis direktorius. Vietos negali būti perduodamos kitiems asmenims.
  2. Tuo atveju, jei niekas iš pakviestųjų asmenų negalės dalyvauti kelionėje, VIP Akcijos Dalyviui nepriklauso jokia kompensacija už neišnaudotą kelionę. Tai reiškia, kad vieta negali būti perleidžiama kitam asmeniui.

Papildomos išlaidos kelionės metu:

Visas papildomas išlaidas, neįeinančias į išvykos/renginio programą ( individualūs užsakymai) padengia kelionės Dalyvis.

AKCIJOS TAISYKLĖS:
 1. Akcijos organizatorius – UAB „Inter Cars Lietuva“.
 2. Akcijos laikotarpis: 2024-03-01 – 2024-05-31.
 3. Akcijos prizas – kvietimas į „Aurum 1006 km“ festivalį Palangoje, kuris vyks 2024-07-19 – 2024-07-21.
 4. Akcijos dalyviais bus pripažinti pirkėjai, kurių pirkimų apyvarta akcijos laikotarpiu viršys 30 proc. lyginant su 2023-03-01 – 2023-05-31 laikotarpiu ir bus patenkinta 11 punkte paminėta sąlyga.
 5. Akcijos prizai bus suteikti tik pirmiems 12 klientų, sukaupusiems daugiausiai akcijos taškų.
 6. Akcijos taškai yra skaičiuojami už lengvųjų automobilių dalių, duslintuvų, kėbulo dalių, alyvų pirkimus, 1 išleistas euras yra lygus 1 akcijos taškui. Už nupirktas DELPHI ir KYB prekes, taškai trigubinami,y. 1 EUR išleistas perkant DELPHI ir KYB prekes tampa 3 akcijos taškais.
 7. Pirmų 3-jų prizinių vietų laimėtojai bus apdovanoti dvigubu prizu: kvietimu sau ir lydinčiam asmeniui.
 8. Akcijos rezultatai bus paskelbti per 10 d.d. nuo akcijos pabaigos.
 9. Akcija negalioja perkant krovininių automobilių prekes.
 10. Akcijoje užregistruoti klientai nebegalės dalyvauti VIP GOLD ar VIP PLATINUM akcijose.
 11. Akcijoje gali dalyvauti tik IC PREMIA CASH lojalumo programos dalyviai ir tik užsiregistravę akcijos puslapyje. Norėdami užpildyti lojalumo programos anketą, kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką. Daugiau informacijos apie lojalumo programą lt internetinėje svetainėje.
 12. Neįvykus renginiui dėl COVID-19 pandemijos, akcijos prizai nėra keičiami ar kitaip kompensuojami.

Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai.
 2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes.
 4. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms.
 5. Kad sužinotų akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teise juos paviešinti.
 6. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, informaciją apie pakeitimus patalpinusi interneto tinklapyje www.intercars.lt.
 7. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 8. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba tretiesiems asmenims perduoti bet kokio tipo informacijos apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 9. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.
 10. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.

DALYVIO REGISTRACIJOS forma

Svarbi informacija

Ačiū, kad esate su "INTER CARS"