Aukšti standartai 
 Aukštos apsukos

 

Gerb. Partneri,

Kviečiame liepos 17-19 d. sudalyvauti didžiausiame automobilių sporto renginyje Baltijos šalyse, kuris vyks vasaros sostinėje Palangoje.

„INTER CARS LIETUVA“ PASIRŪPINS:

  • VIP bilietais į festivalį;
  • Nakvyne viešbutyje „Best Baltic Palanga“ (liepos 17-19 dienomis), įsikūrusiame vos 1 km iki paplūdimio, 0,2 km iki centro;
  • Pusryčias ir vakariene.

DELPHI TECHNOLOGIES

„Delphi“ asortimentą sudaro vairo mechanizmo ir pakabos sistemos dalys, stabdžių sistemos (stabdžių diskai, trinkelės, kt.) dalys, aušinimo sistemos dalys, variklio valdymo sistemos (lambda zondai, common rail purkštuvai ir purkštukai, jutikliai, EGR vožtuvai, kaitinimo žvakės, uždegimo ritės ir kt.) dalys.

COMMA

Comma OiL Ltd. yra variklinių ir transmisinių alyvų, plastinių tepalų, eksploatacinių medžiagų ir aušinimo skysčių gamintojas. Kompanijos centrinė būstinė ir produkcijos gamykla yra įsikūrę Jungtinėje Karalystėje. Visa Comma Oil Ltd. produkcija yra gaminama tik Jungtinėje Karalystėje ir tik iš aukščiausios kokybės žaliavų: sertifikuotų bazinių alyvų ir specialiai atrinktų gerinančiųjų priedų paketų, kuriuos įmonei tiekia pasaulyje pirmaujnačios priedų technologijų milžinės, tokios kaip: „Lubrizol“, „Infineum“ ir „Chevron“. Kiekvienas Comma Oil Ltd. produktas yra skirtas užtikrinti maksimalų mechanizmų ir agregatų patikimumą, efektyvumą ir ilgiausią jų eksploatavimo trukmę.
INFORMACIJA APIE AKCIJą

Akcijos trukmė: nuo 2020-06-08 iki 2020-06-30.

Kaip gauti kvietimą į 1006 km festivalį Palangoje?

Registruokitės akcijoje, pirkite lengvųjų automobilių dalis, alyvą ir kėbulo dalis (toliau PKW).
Akcijos dalyviai bus reitinguojami, pagal PKW pirkimus, COMMA ir DELPHI dalių pirkimai yra dvigubinami. Geriausius pirkimo rezultatus parodžiusiems 22 klientams bus įteikiami kvietimai.

Akcijoje dalyvauja tik IC PREMIA CASH lojalumo programos dalyviai.

Akcijoje skaičiuojami:

  • Lengvųjų automobilių dalys, duslintuvai, kėbulo dalys, alyvos.
  • DELPHI ir COMMA dalių pirkimai dauginami iš 2.

 

Kas gali vykti į 1006 km festivalį Palangoje?

  1. 1. Kelionėje gali dalyvauti akcijos dalyvio savininkas ar bendrasavininkas, atsakingas už komerciją ir dalyvaujantis įmonės veikloje arba vykdantysis direktorius. Vietos negali būti perduodamos kitiems asmenims.
    2. Tuo atveju, jei niekas iš pakviestųjų asmenų negalės dalyvauti kelionėje, VIP Akcijos Dalyviui nepriklauso jokia kompensacija už neišnaudotą kelionę. Tai reiškia, kad vieta negali būti perleidžiama kitam asmeniui.

Papildomos išlaidos kelionės metu:

Visas papildomas išlaidas, neįeinančias į išvykos/renginio programą ( individualūs užsakymai) padengia kelionės Dalyvis.

BENDROSIOS AKCIJOS TAISYKLĖS:

1.1. Akcija 1006 km lenktynės (toliau – Akcija) yra skirta lojaliems „Inter Cars Lietuva“ Klientams, kurie atitinka šiame reglamente nustatytus reikalavimus.
1.2. Programos organizatorius (toliau – Organizatorius) – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“ (adresas: Titnago g. 6, Vilnius).
1.3. Programos dalyvis (toliau – Dalyvis) – Organizatoriaus pardavimų sistemoje registruotas Klientas (juridinis ir/ar fizinis asmuo), kuris atitinka šiame reglamente nustatytus reikalavimus.
1.4. Akcijos trukmė (toliau – Trukmė) – 2020-06-08 – 2020-06-30.
1.5. Dirbtuvės, dirbtuvė su prekybiniu plotu – Organizatoriaus identifikuojamas Kliento statusas.
1.5.1. Dirbtuvės ir Dirbtuvės su prekybiniu plotu –Organizatoriaus duomenų bazėje Klientas identifikuojamas kaip įmonė turinti dirbtuves, teikianti automobilių aptarnavimo, remonto ir priežiūros paslaugas bei vykdanti automobilių dalių prekybą.
1.6. Lengvųjų, krovininių (įskaitant autobusus) automobilių dalių Pardavimų rinka – Kliento priskyrimas prie tam tikros pardavimų rinkos pagal pirkimų duomenis Organizatoriaus sistemoje.
1.7. Kliento Kategorija – Klientų suskirstymas į lengvųjų ir krovininių (įskaitant autobusų) automobilių dalių pardavimų rinkas.

2. Bendros nuostatos:

2.1. Šis Programos reglamentas (toliau – Reglamentas) apibrėžia Organizatoriaus organizuojamos Akcijos sąlygas.
2.2. Programa yra vykdoma tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
2.3. Programoje turi teisę dalyvauti kiekvienas Organizatoriaus sistemoje registruotas Klientas, kurio būstinė yra Lietuvos Respublikos teritorijoje ir Programos vykdymo metu, yra identifikuojamas kaip dirbtuvės arba dirbtuvės-parduotuvė (lengvųjų automobilių dalių rinka) ir dirbtuvės, dirbtuvės-parduotuvė, transporto įmonė (krovininių automobilių dalių rinka).
2.4. Dalyvaudamas programoje Klientas įsipareigoja vykdyti dalyvavimo sąlygas apibrėžtas šiame Reglamente.
2.5. Dalyvavimas programoje ir bet kurios naudos, apibrėžtos 4 dalyje priėmimas yra vienareikšmiškas pritarimas šiam Reglamentui.
2.6. Nepritarimas bent vienai šio Reglamento nuostatai reiškia, kad Klientas atsisako dalyvavimo Programoje ir praranda teisę į naudas, apibrėžtas 4 punkte.
2.7. Klientas ir/ar lydintis asmuo dalyvaudamas 4 dalyje nurodytose išvykose bei renginiuose, vienareikšmiškai sutinka, kad jo asmens atvaizdas (nuotraukos ir vaizdo medžiaga) gali būti viešinamas Organizatoriaus rinkodaros tikslais.
2.8. Organizatorius pasilieka teisę savo nuožiūra pašalinti Dalyvius iš reitingo, atsižvelgdamas į Kliento pateiktų duomenų tikslumą, Kliento pirkimo rezultatus, mokėjimo ir kitas sąlygas.
2.9. Programos vykdymo metu, organizatorius pasilieka sau teisę rengti papildomas akcijas pagal atskiras taisykles, sąlygas bei terminus.
2.10. Daiktiniai apdovanojimai ir dalyvavimas išvykose nekeičiami nei į pinigus, nei į kitus daiktus.
2.11. Visus mokesčius susijusius su prizo gavimu padengia prizo laimėtojas.

DALYVIO REGISTRACIJOS forma

Svarbi informacija

Ačiū, kad esate su "INTER CARS"