Aukšti standartai 
 Aukštos apsukos

 

 

Specialus pasiūlymas
„MAGNUM TECHNOLOGY“ prekėms

 

PIRK IR GAUK

IKI 10% NUO PIRKIMŲ.

APIE MAGNUM TECHNOLOGY

„Magnum Technology“ produktams atliekama išsami kokybės kontrolė, tiek gamybos etape, tiek ir prieš pateikiant juos į rinką. Kontrolės metu tikrinami techniniai parametrai, o rezultatai yra lyginami su Europos Sąjungoje galiojančių standartų reikalavimais.
Pakabos amortizatorių tikrinimas, visų pirma, apima slopinimo jėgos patikrinimą įvairiuose greičiuose (0,1 m/sek. – 0,52 m/sek.). Taip pat, su pakabos amortizatoriais, spyruoklėmis, kaip ir kitais elementais, atliekami griežti medžiagų savybių ir patvarumo bandymai. Su šiais elementais, atliekame medžiagų tvirtumo ir struktūros bandymus. Tada tikriname jų patvarumą. Spyruoklių atveju, šio bandymo metu jos yra maksimaliai suspaudžiamos, tada parengiama grafinė bandomos spyruoklės deformacijos diagrama.
Aukštą produktų kokybę patvirtina suteikti saugos ženklo „B“ sertifikatai ir atitiktis Pramoninio motorizacijos instituto (PIMOT) techninėms sąlygoms, skirtoms MAGNUM TECHNOLOGY amortizatoriams ir pakabos spyruoklėms. Tai taip pat žinia ir mūsų klientams, kad siūlomi produktai yra saugūs vartotojui, o jų kokybę patvirtino nepriklausomas tyrimų centras.

„Magnum Technology“ – tai visas amortizavimo elementų asortimentas, skirtas visų markių lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms, t. y. amortizatoriai, pakabos spyruoklės ir montavimui skirtos dalys, pavyzdžiui, viršutinės amortizatorių atramos, apsaugos ir uždangos, platus sunkvežimių amortizatorių pasirinkimas, įskaitant pakabos ir kabinos amortizatorius, taip pat puspriekabėms ir autobusams skirtus amortizatorius.

„Magnum Technology“ standartinės ir sutvirtintos spyruoklės, skirtos lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms apima daugiau nei 85 % Europos automobilių parko. MAGNUM TECHNOLOGY spyruoklės puikiai sumažina kėbulo vibracijas važiuojant per nelygumus, dirbdamos kartu su amortizatoriais – užtikrina nuolatinį kontaktą su kelio danga.
Išsamią daugiau informacijos apie „Magnum Technology“ bei sertifikavimo bandymus galima rasti „Magnum Technology“ tinklalapyje ir INTER CARS savetainėje https://intercars.lt/lt/akcijos/magnum-technology02/.

Pateikite savo duomenis ir dalyvaukite „MAGNUM TECHNOLOGY“ akcijoje

C

Svarbi informacija

Ačiū, kad perkate „INTER CARS“