Aukšti standartai 
 Aukštos apsukos

 

– VIP GOLD –

 

Gerb. Partneri,

Kviečiame sudalyvauti tarptautiniame verslininkų susitikime, kuris 2021 m. kovo mėn. vyks Italijos slidinėjimo kurorte.

VIP GOLD 2020 SUSITIKIMAS

2021 m. susitikimas planuojamas viename iš Italijos slidinėjimo kurortų. Kuriame? Netrukus!

Geriausių slidinėjimo instruktorių kompanija

Visos kelionės metu lydės kvalifikuoti profesionalūs instruktoriai, kurie sudėtingiausių manevrų išmokys pradedančius slidininkus, o slidžių sporto veteranams padės pasiekti dar aukštesnių rezultatų.

Instruktoriai ne tik padės lavinti slidinėjimo įgūdžius, bet taip pat organizuos laisvą nuo slidinėjimo laiką, o grupei vykstant autobusu, taps išties puikiais regiono gidais.

Patirtis bei pozityvi instruktoriaus energija – tai sėkmingo, aktyvaus poilsio garantas gražiausiuose Alpių kampeliuose.

FAKTAI APIE 2020 m. KURORTĄ

 

Kurortas yra 1816 m virš juro lygio.
Aukščiausias kurorto taškas yra 2797 metru.

 

 • Bendras trasų ilgis: 115 km
 • Pradedančiųjų trasos:  29
 • Trasos pažengusiems: 37
 • Trasos ekstremalams: 12
 • Viso keltuvų: 30
 • Krėsliniai keltuvai: 13
 • Bugeliniai keltuvai: 11
 • Gondoliniai keltuvai: 6
 • Slidinėjimo parkai: 2
 • Slidinėjimo pusvamzdis: 1
 • Lyguminio slidinėjimo trasos: 30 km
INFORMACIJA APIE AKCIJą

Akcijos trukmė: nuo 2020-01-01 iki 2020-12-31.

Kaip gauti kvietimą į Verslininkų susitikimą Italijoje?

Registruokitės VIP Gold akcijoje ir gaukite informaciją apie metinį pirkimų planą, kurį pasiekus garantuojamas kvietimas į Verslininkų susitikimą Italijoje.

Klientai, nepasiekę nustatyto metinio pirkimų plano, dalyvauja bendrame VIP Gold akcijos Lengvųjų automobilių dalių rinkos reitinge (toliau – PKW reitinge), pagal kurį atrenkami geriausius pirkimo rezultatus ir augimą parodę klientai. Tik reitingo viršuje esantiems klientams bus įteikti kvietimai.

VIP Gold Akcijos PKW reitinge negali dalyvauti Klientai, neišlaikę praeitais metais tuo pačiu laikotarpiu pasiektų pirkimų.

Bus įteikta mažiausiai 15 PKW rinkos kvietimų, prioritetą teikiant klientams, įvykdžiusiems pirkimų planus, o likę kvietimai bus įteikiami klientams, užėmusiems aukščiausias vietas PKW reitinge. Jeigu registruotų ir pirkimų planus įvykdžiusių klientų skaičius bus didesnis, bus kviečiami visi klientai, įvykdę nustatytus metinius pirkimų planus.

Akcijoje skaičiuojami:

Tik pardavimai per S-F;

Lengvųjų automobilių servisams – lengvųjų automobilių dalys, duslintuvai, kėbulo dalys, alyvos;

Sunkvežimių servisams – sunkvežimių dalys, duslintuvai, kėbulo dalys, alyvos.

Ar galima dalyvauti keliose VIP Akcijos lygiuose vienu metu?

VIP Platinum, VIP Gold ir VIP Silver yra trys VIP Akcijos lygiai. Dalyvaujant viename iš jų, dalyvauti kituose VIP Akcijos tos pačios rinkos lygiuose negalima.

Kas gali vykti į Verslininkų susitikimą Italijoje?

Kelionėje gali dalyvauti VIP Akcijų Dalyvio savininkas ar bendrasavininkas, atsakingas už komerciją ir dalyvaujantis įmonės veikloje arba vykdantysis direktorius. Vietos negali būti perduodamos kitiems asmenims.

Tuo atveju, jei niekas iš pakviestųjų asmenų negalės dalyvauti kelionėje, VIP Akcijos Dalyviui nepriklauso jokia kompensacija už neišnaudotą kelionę. Tai reiškia, kad vieta negali būti perleidžiama kitam asmeniui.

Galimybė nusipirkti papildomą vietą lydinčiam asmeniui kelionėje VIP GOLD suteikiama tik klientams, pasiekusiems
2020 m. I pusmečio nustatytą pirkimų tikslą. Dėl galimybės nusipirkti papildomą vietą prašome kreiptis el. paštu LT.marketing@intercars.eu arba į į Jus aptarnaujantį vadybininką. Papildomą vietą lydinčiam asmeniui kelionėje galima užsakyti iki 2020 m. liepos 20 d.

Papildomos išlaidos kelionės metu:

Visas papildomas išlaidas, neįeinančias į išvykos/renginio programą (vizos, skiepai, individualūs užsakymai) padengia kelionės Dalyvis.

BENDROSIOS AKCIJOS TAISYKLĖS:

1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai;

2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.

3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes;

4. Akcijoms priklausančių prekių ir prizų kiekis yra ribotas;

5. Nugalėtojai apie laimėjimus yra informuojami asmeniškai;

6. Akcijų prizai į pinigus arba kitus prizus nekeičiami

7. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms;

8. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, bet informaciją apie tai paskelbusi interneto tinklapyje www.intercars.lt;

9. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis;

10. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba perduoti tretiesiems asmenims bet kokio tipo informaciją apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius;

11. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijų sąlygas;

12. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis;

13. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.

DALYVIO REGISTRACIJOS forma

Svarbi informacija

Ačiū, kad esate su "INTER CARS"