Aukšti standartai 
 Aukštos apsukos

 

INFORMACIJA APIE AKCIJĄ

Akcijos trukmė: nuo 2022-05-01 iki 2022-06-30.
BŪTINA pateikti reikalingą informaciją formoje, kuri yra apačioje.

Atkreipti dėmesį, jog tam tikrą informaciją, galima rasti tik prieš montavimą (pvz.: padangos numeris).

Akcijos sąlygos

Registruokite nupirktas bei sumontuotas padangas ir gaukite IC PREMIA CASH pinigų.
Suteikiamos premijos atitinkamai pagal įsigytą padangų kiekį ir jų skersmenį:

 Skersmuo  Suma/vnt.
22,5‘ 15 EUR
445/45R19.5 15 EUR
435/50R19.5 15 EUR
19,5‘ 8 EUR
17,5‘ 8 EUR

Akcija galioja:

 • Tik sunkvežimių ir autobusų padangoms.
 • Tik HANKOOK gamintojo padangų pirkimams iš Inter Cars Lietuva.
AKCIJOS TAISYKLĖS:
 1. Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“.
 2. Akcijos trukmė – nuo 2022-05-01 iki 2022-06-30.
 3. Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra užregistruoti UAB „Inter Cars Lietuva“ elektroninėje domenų bazėje, išskyrus elektronines parduotuves.
 4. Prizai bus dalijami į IC CASH korteles, tiems klientams, kurie kortelių neturi, bus suteikiama apyvartos nuolaida.
 5. Premijos suteikiamos tik klientams surinkusiems 10 EUR ir daugiau premiją.
 6. Premijos skiriamos tik sumontuotoms padangoms, atitinkamai pagal įsigytą kiekį ir jų skersmenį.
 7. Akcija galioja sunkvežimių ir autobusų padangoms.
 8. Norint dalyvauti akcijoje privalu užpildyti registracijos formą.
 9. Akcija galioja tik HANKOOK gamintojo padangų pirkimams tik iš Inter Cars Lietuva.
 10. Akcijos pinigai dalijami ne iš karto. Premijos išmokamos pasibaigus akcijai, atlikus skaičiavimus ir gavus visus apmokėjimus.

Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

 1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai.
 2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.
 3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes.
 4. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms.
 5. Kad sužinotų akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teise juos paviešinti.
 6. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, informaciją apie pakeitimus patalpinusi interneto tinklapyje www.intercars.lt.
 7. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.
 8. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba tretiesiems asmenims perduoti bet kokio tipo informacijos apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.
 9. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.
 10. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.

PADANGŲ REGISTRACIJOS FORMA


Ačiū, kad esate su "INTER CARS"