EFEKTYVUMO GIDAS –

tai autoservisams – „Motointegrator.com“ platformos nariams – skirtas patarimų ciklas, kuris padės efektyviai valdyti savo paskyrą ir išnaudoti visas platformos teikiamas galimybes.

Čia rasite patarimų, kaip tinkamai užpildyti savo autoserviso knygelę, kaip pasidalinti su klientais teikiamų paslaugų sąrašu, kaip pritraukti daugiau potencialių klientų, kaip skelbti akcijas, kaip išsiskirti iš kitų autoservisų rinkoje ir būti labiau pastebimiems, taip pat daugelį kitų naudingų patarimų.

Tad nedelskite, sukurkite savo MI paskyrą savo autoservisui, prisijunkite prie augančios bendruomenės ir sulaukite dar daugiau klientų!

Patarimas #4

Norite būti pranašesni už konkurentus?
Paskelbkite savo paslaugų įkainius – taip pelnysite didesnį vairuotojų pasitikėjimą bei aukštesnę pozicija mūsų svetainėje.

Kaina – vienas svarbiausių kriterijų renkantis paslaugą ar produktą. Paskelbę paslaugų kainas, būsite ne tik reitinguojamas platformoje aukštesnėse pozicijose, bet ir pelnysite didesnį vairuotojų pasitikėjimą, bei tapsite pranašesni už savo konkurentus.

Pridėdami kainas prie paslaugų, turite galimybę paskelbti tikslią paslaugos kainą, ar prasidedančia nuo minimalios sumos už paslaugą.

Patarimas #3

Norite būti matomi GOOGLE paieškoje ir užimti aukštesnes pozicijas MOTOINTEGRATOR?

Nuotraukos, paslaugos bei aprašymai – itin svarbūs kriterijai siekiant gerų pozicijų internetinėje erdvėje! Pridėję trumpą aprašymą apie savo autoservisą, pridėję viena ar kelias nuotraukas, pažymėję teikiamas paslaugas, pagerinsite savo autoserviso poziciją autoservisų sąraše bei žiniatinklio paieškoje (Google) – tai padės Jums sulaukti daugiau dėmesio ir didesnio klientų srauto!

Patarimas #2

Informuokite savo klientus apie vykstančias akcijas ar super pasiūlymus itin paprastai.
Statistika rodo žemiausios kainos – populiariausios!

Nesate tikri kokią akciją paskelbti? Pasinaudokite paslaugų sezoniškumu, pasiūlykite nuolaidą padangų montavimo, oro sistemų diagnostikos ar remonto paslaugoms! Be to, galite pasiūlyti savo klientams nuolaidą populiarioms paslaugoms, tokioms kaip alyvos ir filtrų keitimas, automobilio diagnostika ir kt.

Patarimas #1

Leiskite savo klientams žinoti apie Jūsų teikiamas paslaugas. Tai padaryti itin paprasta!
Statistika rodo augantį vairuotojų susidomėjimą šia paslauga.