Aukšti standartai 
 Aukštos apsukos

 

– VIP PLATINUM –

 

Gerb. Partneri,

Kviečiame sudalyvauti tarptautiniame Baltijos šalių verslininkų susitikime, kuris 2021 metais vyks už Atlanto – Panamoje – pačioje šiuolaikiškiausioje Centrinės Amerikos sostinėje.

ĮDOMŪS FAKTAI APIE PANAMĄ

 

  • Panama – vienintelė vieta pasaulyje, kurioje galite pamatyti saulėtekį Ramiajame vandenyne ir saulėlydį Atlanto vandenyne;
  • Šalyje yra vienas didžiausių prekybinių laivynų, kuris generuoją trečdalį šalies ekonomikos. Bananai, ryžiai, kava, krevetės yra pagrindiniai produktai, kurie yra eksportuojami į beveik visas Europos šalis dideliais kiekiais.
  • Panamos kanalas tęsiasi 81,6 km nuo Panamos miesto Ramiojo vandenyno pakrantėje iki Colón Atlanto pusėje;
  • Panamos kanalas yra 19 a. inžinerinis stebuklas, kuris atitinka 21 a. reikalavimus. 1914 metais per metus kanalu praplaukdavo 1000 laivų, mūsų laikais praplaukia 14000 laivų ir perveža 200 milijonų tonų krovinių. Vidutiniškai laivas plaukdamas kanalu užtrunka 10 valandų, o plaukdamas apie Pietų Ameriką kelyje užtruktų 3 savaites.
  • Perlų salose yra perlų gavybos centras, šioje saloje 16 amžiuje buvo rastas vienas garsiausių pasaulyje perlų – „La Peregrina“, kurio vertė siekė net 50 karatų;
  • Panama priklauso labiausiai ekonomiškai išsivysčiusioms ir turtingiausioms Lotynų Amerikos šalims;
  • Panamai priklauso daugiau nei 1.500 salų.
INFORMACIJA APIE AKCIJą

Baltijos šalių verslininkų susitikimas organizuojamas 2021 m. vasario-kovo mėnesiais Panamoje.

Visos kelionės trukmė nuo 7 iki 10 d.
Akcijos trukmė: nuo 2020-01-01 iki 2020-12-31.

Kaip gauti kvietimą į Verslininkų susitikimą Panamoje?

Registruokitės VIP Platinum akcijoje ir gaukite informaciją apie metinį pirkimų planą, kurį pasiekus garantuojamas kvietimas į Verslininkų susitikimą Panamoje.

Klientai, nepasiekę nustatyto metinio pirkimų plano, dalyvauja bendrame VIP Platinum akcijos Lengvųjų automobilių dalių rinkos reitinge (toliau – PKW reitinge), pagal kurį atrenkami geriausius pirkimo rezultatus ir augimą parodę klientai. Tik reitingo viršuje esantiems klientams bus įteikti kvietimai.

VIP Platinum Akcijos PKW reitinge negali dalyvauti Klientai, neišlaikę praeitais metais tuo pačiu laikotarpiu pasiektų pirkimų.

Bus įteikta mažiausiai 10 PKW rinkos kvietimų, prioritetą teikiant klientams, įvykdžiusiems pirkimų planus, o likę kvietimai bus įteikiami klientams, užėmusiems aukščiausias vietas PKW reitinge. Jeigu registruotų ir pirkimų planus įvykdžiusių klientų skaičius bus didesnis, bus kviečiami visi klientai, įvykdę nustatytus metinius pirkimų planus.

Akcijoje skaičiuojami:

Tik pardavimai per S-F;

Lengvųjų automobilių servisams – lengvųjų automobilių dalys, duslintuvai, kėbulo dalys, alyvos;

Sunkvežimių servisams – sunkvežimių dalys, duslintuvai, kėbulo dalys, alyvos.

Ar galima dalyvauti keliose VIP Akcijos lygiuose vienu metu?

VIP Platinum, VIP Gold ir VIP Silver yra trys VIP Akcijos lygiai. Dalyvaujant viename iš jų, dalyvauti kituose VIP Akcijos tos pačios rinkos lygiuose negalima.

Kas gali vykti į Verslininkų susitikimą Panamoje?

Kelionėje gali dalyvauti VIP Akcijų Dalyvio savininkas ar bendrasavininkas, atsakingas už komerciją ir dalyvaujantis įmonės veikloje arba vykdantysis direktorius. Vietos negali būti perduodamos kitiems asmenims.

Tuo atveju, jei niekas iš pakviestųjų asmenų negalės dalyvauti kelionėje, VIP Akcijos Dalyviui nepriklauso jokia kompensacija už neišnaudotą kelionę. Tai reiškia, kad vieta negali būti perleidžiama kitam asmeniui.

Galimybė nusipirkti papildomą vietą lydinčiam asmeniui kelionėje VIP PLATINUM suteikiama tik klientams, pasiekusiems 2020 m. I pusmečio nustatytą pirkimų tikslą. Dėl galimybės nusipirkti papildomą vietą prašome kreiptis el. paštu LT.marketing@intercars.eu arba į į Jus aptarnaujantį vadybininką. Papildomą vietą lydinčiam asmeniui kelionėje galima užsakyti iki 2020 m. liepos 20 d.

Papildomos išlaidos kelionės metu:

Visas papildomas išlaidas, neįeinančias į išvykos/renginio programą (vizos, skiepai, individualūs užsakymai) padengia kelionės Dalyvis.

BENDROSIOS AKCIJOS TAISYKLĖS:

1. UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai;

2. UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.

3. Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes;

4. Akcijoms priklausančių prekių ir prizų kiekis yra ribotas;

5. Nugalėtojai apie laimėjimus yra informuojami asmeniškai;

6. Akcijų prizai į pinigus arba kitus prizus nekeičiami

7. Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms;

8. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, bet informaciją apie tai paskelbusi interneto tinklapyje www.intercars.lt;

9. Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis;

10. Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba perduoti tretiesiems asmenims bet kokio tipo informaciją apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius;

11. UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijų sąlygas;

12. Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis;

13. Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.

REGISTRACIJOS forma

Svarbi informacija

Ačiū, kad esate su "INTER CARS"