Aukšti standartai 
 Aukštos apsukos

 

 

Specialus pasiūlymas

 

užsiregistruok ir susigrąžink

10% NUO ĮRANKIŲ PIRKIMŲ!

TOPTUL®

„TOPTUL®“ yra patikimas įrankių prekės ženklas, siūlantis platų aukšto našumo ir aukščiausios kokybės įrankių asortimentą, atitinkantį šių dienų profesionalių vartotojų poreikius. TOPTUL prekės ženklo įrankius įmonė „Rotar Machinery Industrial Co“ gamina nuo 1994 m. Nuo pat pradžių jos asortimente buvo tik kruopščiai sukonstruoti ir pagaminti įrankiai iš aukštos kokybės chromo vanadžio ir chromo molibdeno plieno bei kitų naujoviškų lydinių, skirtų įrankių gamybai.

Atkaklus įsitikinimas „Gamink geriausius įrankius“ įkvėpė „TOPTUL“ gamybos komandą vystyti savo galimybes kurti novatorišką produktą. „TOPTUL“ unikali gamybos patirtis ir pažangūs gamybos procesai bei technologijos lėmė ne tik efektyvią profesionalių įrankių gamybą, bet, svarbiausia, aukščiausios kokybės įrankius, kuriuos šiandien rasite ir kuriais pasitikėsite.

„TOPTUL“ tapo įrankių prekiniu ženklu, siūlančiu visą asortimentą profesionalių ir aukštos kokybės įrankių pasaulinėje rinkoje. Šiandien TOPTUL toliau tobulina įrankių patogumą ir praktiškumą. Kaip į kokybę orientuota įrankių įmonė, „TOPTUL“ tikisi, kad nuolat tobulins įrankius ne tik vykdydama mokslinius tyrimus ir plėtrą, bet ir vadovaudamasi tuo, kas yra vartotojų širdyse ir sieloje visame pasaulyje.

PROFITOOL

„PROFITOOL“ yra įmonė, siūlanti  platų aukštos kokybės įrankių asortimentą bei yra įgijusi daugybės mechanikų pasitikėjimą. „PROFITOOL“ apima tikslų meistriškumą, didelį atsparumą ir ilgaamžiškumą. PROFITOOL siūlo taškinius hidraulinius keltuvus, presus, gerves, montavimo atramas, dirbtuvių baldus, smėliasroves, vulkanizavimo įrankius, darbinius drabužius ir įrankius darbui su alyva, taip pat specialiuosius įrankius ir įrenginius: paskirstymo velenėlių blokavimo komplektus, specialius trauktuvus, oro kondicionierių priežiūros įrenginius.

HANS TOOLS®

Aukštos kokybės garantas, nuo 1973 m. patirtis gaminant aukštos kokybės veržliarakčius, galvutes ir kitus rankinius įrankius. HANS siūlo daugiau kaip 6000 skirtingų rūšių ir dydžių įrankių. Kiekvieno Hans Tools produkto gamyba praeina griežtą kokybės kontrolę nuo žaliavų iki galutinio produkto. Visi produktai tenkina Vokietijos DIN ir ISO standartus, kurie garantuoja Hans Tools aukšto sukimo momento ir ypatingo atsparumo savybes būtinas darbui.

SEALEY©

Įkurta 1978 m., „Sealey“ dabar nacionaliniu ir tarptautiniu mastu yra žinomas kaip vienas didžiausių profesionalių įrankių ir dirbtuvių įrangos prekės ženklas. SEALEY Užsitarnavo gerą vardą tarp geros kainos ir kokybės įrankių. SEALEY tiekia  daugiau nei 10 000 produktų linijų, rankiniai įrankiai, elektriniai įrankiai, žemės ūkio, inžinerijos ir transporto priemonių aptarnavimo įrankiai. Nuolat stengiasi  pristatyti naujus ir inovatyvius įrankius ir įrangą, kurie atitinka ar viršija tarptautinius standartus.

SONIC TOOLS©

SONIC EQUIPMENT gamina vežimėlius įrankiams bei profesionalius įrankius. Įmonė yra sukaupus didelę patirtį gamyboje ir užsirekomendavusi kaip aukštos kokybės įrankių gamintojas. Įmonė didžiuojasi savo darbuotojų komanda, kuri deda visas pastangas tam kad darbas su SONIC EQUIPMENT įrankiais būtų patogesnis ir našesnis. SONIC EQUIPMENT tikslas yra pasiekti geriausią santykį tarp kokybės, funkcionalumo ir našumo. Jau šiuo metu daugybė profesionalų renkasi SONIC EQUIPMENT produkciją,. Ypač populiarūs SONIC EQUIPMENT įrankiai yra Europos ir Azijos rinkose.

siekdami dalyvauti akcijoje, įrašykite savo duomenis

Svarbi informacija

Ačiū, kad perkate „INTER CARS“